Etno Funky Show

Sample Image 30 stycznia swoją premierę miała płyta "Ekle" projektu muzycznego Etno Funky Show, którego pomysłodawcą jest Sambor Dudziński.

 

Etno Funky Show ma być uosobieniem projektu, w którym "panuje swoboda grania, bez narzucanych form, wzmożona czujność i radość ze spotkania."

Na "Ekle", oprócz Dudzińskiego pełniącego rolę wokalisty i multiinstrumentalisty (m.in. sopiłka, didgeridoo, berimbao, chalumeau, darabuk) muzykę tworzyli Wojtek Quell Król (bas, fretless, raszpla), Ygor Przebindowski (KAT mallet, akordeon, Nord Stage piano), Robert "Cichy" Cichy (gitary, bahlama, voc), Fryderyk "Fryc" Młynarski (perkusja, udu drum, shakery) oraz dodatkowo 
sekcja dęta, sekcja smyczkowa i Zespół Śpiewaczy z Rudy Solskiej.

Na płycie obecne ma być bogactwo brzmień: folk, funky, jazz i etno z elementami inspiracji orientem, a także nowe aranżacje polskich pieśni ludowych.

Tracklista: 1. Intro / 2. Dwie kobiety / 3. Walenie za ścianą / 4. Bom Bom / 5. Prince / 6. Chcę do Ciebie / 7. Jak na karuzeli / 8. Fever / 9. People / 10. Słowacki / 11. Summertime / 12. Didgeridoo / 13. Siwa Dolina / 14. Bonus track: Cover Mey

Utworu "Chcę do Ciebie" można posłuchać na stronie MySpace projektu: http://www.myspace.com/projektefs

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij