Nneka w Polsce

Sample Image Objawienie muzyki soul porównywana do Lauryn Hill i Erykah Badu, okrzyknięta nową Ayo - Nneka - przyjedzie w kwietniu do Polski na trzy koncerty. Artystka odwiedzi Kraków, Wrocław i Warszawę.


Nneka to czarnoskóra wokalistka i poetka soul. Podobnie jak AYO ma korzenie afrykańskie (urodziła się w Nigerii), ale mieszka na stałe w Niemczech.

Nneka podobnie jak Lauryn Hill z okresu The Fugees, w swoje rymy wplata ciepłe soulowe wokalizy i afrykańskie motywy muzyczne. Dziś jest jedną z ważniejszych i bardziej znanych reprezentantek sceny soul w Europie, na głowę bijąc swoich 'konkurentów' umiejętnością pisania pięknych melodii i tworzenia harmonii wokalnych. Brzmienie jej najnowszej płyty No Longer At Ease (2008) zainspirowali tacy artyści jak: Gnarls Barkley, Sean Paul czy Bilal.

Album przyniósł dwa doskonale single "Walking" i "Heartbeat", trafnie oddające niepowtarzalny, lekko old-schoolowy styl Nneki, który zachwyci wszystkich fanów Erykah Badu, Ayo, Lauryn Hill czy Skye z Morcheeby!

2 kwietnia 2009
Kraków / Centrum Sztuki Manggha
Współpraca: Fabryka Productions www.fabrykaproductions.com

3 kwietnia 2009
Wrocław / Strefa WZ
Współpraca: Joytown www.joytown.pl

4 kwietnia 2009
Warszawa / Klub Palladium
Info: www.goodmusic.com.pl

Sprzedaż biletów ruszy 2 lutego 2009

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij