Algierski duch na Open'er Festival

Sample Image Pomimo, iż nie znamy jeszcze głównych gwiazd jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce Open'er Festival w Gdyni, powoli napływają do nas informacje o pozostałych artystach, których być może zobaczymy i usłyszymy. Jednymi z pierwszych jest francuska formacja Speed Caravan.

Uspokajamy od razu tych, których określenie "francuska" nie przyprawia o szybsze bicie serca. Zespół zainteresował się bowiem muzyką algierską, łącząc ją z mocnym brzmieniem. "Speed Caravan to wspaniałe połączenie wpływów tradycyjnej muzyki algierskiej, brzmień elektronicznych oraz surowego, rockowego grania. To jedna z najbardziej fascynujących hybryd, jakie kiedykolwiek miałem okazję usłyszeć" - rekomenduje Peter Gabriel.

Z informacji podanych na oficjalnym myspace zespołu wynika, że usłyszmy ich 3 lipca podczas Open'er Festival w Gdyni oraz 10 lipca na Colours of Ostrava w Ostrawie (Czechy), na który to festiwal serdecznie zapraszamy, zachęcając do zapoznania sie z relacją z koncertów zeszlorocznych tutaj.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij