Duńczycy z Valravn polubili Polskę

Sample Image Dobre wieści dla fanów duńskiej grupy Valravn. Po niesamowcie ciepłym przyjęciu formacji podczas koncertu w Krakowie, podjęto decyzję o rozszerzeniu dystrubucji debiutanckiego albumu także na Polskę.

Krążek zatytułowany "Valravn" dostępny jest za pośrednictwem serwisu Karrot Komando, gdzie zakupić możecie również długo oczekiwany album polskiego zespołu Żywiołak - "Nowa Ex-Tradycja". Obydwa zespoły wystąpiły 27 listopada w krakowskim klubie Rotunda.

Debiut duńskiej "electro-folkowej hybrydy", w której usłyszeć można nawet echa twórczości Bjork, nie będzie na pewno ostatnim longplayem Volravn. Muzycy pracują nad nowym materiałem już od pierwszych dni grudnia. Czekamy niecierpliwie! A póki co zapraszamy do odsłuchu tutaj.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij