Szykuje się nowy Dealan

Sample Image Zjawiskowy pochodzący z Hiszpanii zespół Dealan kończy pracę nad swoim nowym albumem. Po sukcesie "Creuant als mons" z 2007 roku hiszpanie postanowili kuć żelazo póki gorące i premierę kolejnego longplaya planują na wiosnę tego roku.

Dealan to grupa, która w swojej twórczości doskonale łączy celtycki folklor muzyczny z hiszpańskim charakterem, wykorzystując do tego instrumentarium z niemalże całego świata. Polscy fani muzycznych kręgów celtycko-irlandzkich mogli zapoznać się bliżej z Hiszpanami pod koniec lata 2007 roku, kiedy to Dealan wystąpiło podczas Festiwalu Muzyki Celtyckiej "Zamek" w Będzinie.

W oczekiwaniu na nowy album zespołu na oficjalnej stronie oraz profilu Myspace możecie posłuchać czterech utworów, ktore znajdą się na krążku.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij