Francophonic Festival po raz trzeci

Sample Image W dniach 11 - 21 już po raz trzeci odbędzie się Francophonic Festival, którego program łączy w sobie wątki zarówno elektroniczne jak i etniczne.

 

W ramach festiwalu podczas 14 koncertów zobaczyć będziemy mogli sześciu artystów frankofońskich i dwóch polskich w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Toruniu.

Główną gwiazdą tegorocznej edycji będzie Amadou & Mariam - duet z Mali, który współpracuje m.in. z Manu Chao. Koncert afrykańskich artystów odbędzie się 13 marca w Klubie Palladium, w Warszawie.

Sprzedaż biletów na wszystkie festiwalowe koncerty ruszy 26 stycznia, tymczasem zapraszamy na oficjalną stronę Festiwalu www.francophonic.pl

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij