Shannon pracuje

Pin It
Sample Image  Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzyki celtyckiej - Shannon - zamieścił na swoim oficjalnym profilu Myspace nowy film wideo. Klip powstał do utworu "de Flamande" i jest to pierwszy singiel zapowiadający jubileuszowe wydawnictwo grupy.

Na nowy album Shannon czekamy już od czerwca minionego roku. Będzie to dziewiąty longplay grupy. Po sukscesie ostatniego "Psychofolk" z 2007 roku możemy spodziewać się sporej dawki energii bijącej z muzyki, gdzie folk irlandzki łączy się z niemalże rockowym brzmieniem. Zapowiadany krążek zostanie wydany m.in. z okazji piętnastolecia istnienia zespołu. Muzycy zapowiedzieli także, iż w czerwcu odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa z gwiazdami światowymi muzyki irlandzkiej i celtyckiej - zespołem z Walijskiej wyspy Mann - MABON, oraz bretońskim hitem Fest Noz - APOUAILH.

Aby zobaczyć najnowszy klip Shannon zapraszamy na profil Myspace grupy oraz na nową stronę internetową.

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.