Francuskie "Wyrzutki" w Polsce

Sample Image W lutym na cztery koncerty zawita po raz kolejny do Polski francuska grupa Ejectés. Odwiedzą Kraków (4 lutego, Piękny Pies), Gdynię (5 lutego, Ucho), Warszawę (6 lutego, CDQ) oraz Katowice (8 lutego, hala Kapelusz w ramach Winter Reggae Festival 2009).

 

Ejectés w 2008 roku obchodzili 20-lecie swojego istnienia. W ich muzyce dominują klimaty reggae i dub, ale na koncertach nie zawiodą się miłośnicy szybszego rytmu ska i rockowego zacięcia. Wydali 6 studyjnych albumów, ostatni "L'enfer et le paradis" pochodzi z 2007 r. Koncertowali między innymi z Mano Negrą i Beastie Boys.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij