Pojedynek na trąbki

Pin It
Sample Image Najsłynniejszy festiwal trębaczy na świecie w serbskiej Gučy, odbędzie się w tym roku w dniach od 5 do 9 sierpnia. Święto miłośników bałkańskiego folkloru i muzyki dętej wypełnią jak zwykle koncerty orkiestr rywalizujących o "złotą trąbkę", ale nie tylko.

 

W programie poza koncertami orkiestr dętych i zespołów wokalno-tanecznych przewidziano też wystawę tkanin artystycznych z Dragaceva, konkurs najpiękniejszego stroju ludowego, improwizację tradycyjnej ceremonii ślubnej z Dragaceva i wspólne Kolo

Jak podaje oficjalny serwis festiwalu www.guca.rs, w piątek 7 sierpnia gwiazdą będzie Boban Marković z
orkiestrą. 

Zapowiada się wieeeelkie trąbienie.

 

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.