Osjan promuje płytę

Sample Image "Po prostu" to tytuł nowej płyty zespołu Osjan, który będzie promował swoje wydawnictwo na koncertach w Polsce. Grupa odwiedzi Kraków, Wrocław, Szczecin i Gdańsk.

 

Album "Po prostu" został wydany 1 grudnia 2008 roku. Szczegóły trasy:

14.01.2009 - Wrocław - godz. 20.00 - Klub Alibi - bilety 40 zł
15.01.2009 - Kraków - godz. 20.00 - Klub Rotunda - bilety 40 zł (ulgowe 30 zł)
18.01.2009 - Szczecin - godz. 19.00 - Free Blues Club - bilety 40/50 zł
24.01.2009 - Gdańsk - godz.19.00 - Klub Żak - bilety 35 zł (ulgowe 30 zł, zniżkowe 25 zł; przedsprzedaż odpowiednio 25, 20 i 15 zł) 

Osjan gra w składzie:

Jacek Ostaszewski – flety proste, śpiew
Radek Nowakowski – bębny
Wojciech Waglewski – gitara, śpiew
gościnnie – Anna Sikorzak-Olek – harfa 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij