Susheela Raman w Polsce

Sample Image 19 marca 2009 r. na jedynym koncercie w Polsce wystąpi multi-kulturowa wokalistka Susheela Raman. Jej repertuar obejmuje angielskie transkrypcje utworów orientalnych, pieśni hinduskie (śpiewane m.in. w sanskrycie), kompozycje własne oraz nowe interpretacje utworów tradycyjnych

 

W muzyce Susheeli wpływy greckie, indyjskie i angielskie łączą się z delikatnym jazzem. Podczas występu w Polsce artystka promować będzie swój najnowszy album: "33 1/3". Koncert odbędzie się w warszawskiej Fabryce Trzciny, w Sali Teatralnej, o godz. 20 (otwarcie drzwi: godz. 19.30).

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij