Białe meble idealne do salonu

Pin It
Światło, przestrzeń i estetyka to trzy rzeczy, do których dąży się przy urządzaniu wnętrza. Białe meble do salonu pomagają stworzyć przestrzeń, w której te wszystkie trzy aspekty pojawiają się w obfitości. Rezultatem jest atmosfera spokojnego i pozbawionego wysiłku elegancji wnętrza.

Białe meble do pomieszczeń o słabym świetle

Białe meble mogą być szczególnie potężnym narzędziem w miejscach, w których naturalne światło jest na wagę złota, wykorzystując w pełni wszelkie dostępne promienie, przeciągając je przez pomieszczenie.

Białe meble mogą najlepiej wykonać tę czynność, gdy są uzupełnione innymi białymi elementami w pokoju. To nie musi oznaczać wybielania całej przestrzeni; raczej kilka strategicznie rozmieszczonych przedmiotów będzie często wystarczające. Grzejniki, doniczki lub chodniki często wystarczą; jeśli to nie wystarcza, biały regał lub ściana funkcyjna zwiększają efekt. Jeśli konieczne jest pomalowanie całego pomieszczenia na biało, upewnij się, że efekt nie jest nadmiernie sterylny, zwłaszcza gdy zawiera kontrastujące elementy w kolorze czarnym, szarym lub jaśniejszym. 

Białe meble tworzą przestrzeń i lekkość

Białe meble to nie tylko narzędzie do maksymalizacji światła. Możesz także użyć białych kawałków, aby stworzyć otwarty i przewiewny styl w swoim salonie. Osiągając maksimum światła, białe elementy tworzą wrażenie dodatkowej przestrzeni, a także tworzą czystą i ponadczasową nowoczesną atmosferę.

Każdy element białych mebli może przyczynić się do tego poczucia otwartości i spokoju bez wysiłku. Białe pojemniki na książki, płyty CD, winyle i wszystkie rodzinne skarby wykonują dokładnie tę funkcję. Stanowią także stylistyczne kontrapunktowanie ich kolorowej zawartości. Maksymalizuj efekt dzięki większym elementom, takim jak ściana półek, która obejmuje zarówno otwarte, jak i zamknięte szafki. Idealnym uzupełnieniem chłodnej elegancji białych elementów jest szkło - użyj zamkniętych szklanych elementów ekspozycyjnych do swoich najcenniejszych rzeczy, aby jak najlepiej wykorzystać tę synergię.

Zwróć uwagę na wizualną wagę mebli, nie tylko na rzeczywisty rozmiar. Jasne meble lub elementy z nogami wydają się lżejsze niż ciemne lub pudełkowe tapicerowane elementy. Wybierz meble w skali odpowiedniej dla pomieszczenia i dla osób, które będą z niego korzystać.

Używanie neutralnej palety barw, w tym białych mebli w salonie to jeden z najlepszych sposobów na odepchnięcie ścian. Oko może swobodnie wędrować przez neutralną paletę, dzięki czemu przestrzeń wydaje się bardziej ekspansywna.

Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.