Arkady Wrocław oraz inne ciekawe propozycje na spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe to codzienność wielu z nas. Dowiedz się, jakie są najczęściej wybierane miejsca na spotkania biznesowe we Wrocławiu.

Szkolenie i spotkanie biznesowe

Posiadanie własnego przedsiębiorstwa nie kryje w sobie wyłącznie pracy w biurze. Wiąże się również ze spotkaniami biznesowymi, przyjmowaniem klientów krajowych i zagranicznych, organizowaniem konferencji i przyjęć. Warto wiedzieć, jakie są najlepsze miejsca we Wrocławiu do organizacji takich przedsięwzięć. Poniżej kilka z nich.

Afrykarium, Wróblewskiego 51

Afrykarium jest niebanalnym pomysłem na spotkanie biznesowe twojej firmy. Posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne z odpowiednim sprzętem, a samo miejsce jest pionierem pod względem technologicznym i wizualnym w całej Europie.

Wrocławski Park Technologiczny, Muchoborska 18

We Wrocławskim Parku Technologicznym masz do dyspozycji kilka sal konferencyjnych i szkoleniowych, które możesz wynająć w zależności od wielkości spotkania, które organizujesz. Każda z sal jest odpowiednio wyposażona i posiada bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Dodatkowym plusem jest bezpłatny parking oraz lokale restauracyjne na terenie budynku.

CH Arkady Wrocław, Powstańców Śląskich 2-4

Jeśli chcemy zorganizować większe wydarzenie z aktywnym udziałem uczestników, które ma przysporzyć nam współpracowników i przynieść rozgłos dla twojego przedsiębiorstwa, warto, aby odbyło się w najlepszym dla takiego wydarzenia miejscu. Wrocław kino ma przednie, a na Arkadach istnieje takie, które ma specjalną ofertę skierowaną dla firm i przedsiębiorstw. Pomagają z oświetleniem, nagłośnieniem, wyposażeniem, a nawet z cateringiem.

Mennicza Fusion, Mennicza 24

Mennicza Fusion we Wrocławiu to miejsce idealne na brunch lub lunch biznesowy z klientem, współpracownikiem lub szefem. Wykwintna kuchnia, rozbudowana karta win oraz nienaganna obsługa wywrą odpowiednie wrażenie i będą miłym tłem dla biznesowych negocjacji. Plusem jest również lokalizacja w hotelu 5-gwiazdkowym The Granary Hotel, gdzie możemy umieścić naszych gości z zagranicy lub innego miasta.

Restauracja Patio, Kiełbaśnicza 24

Jeśli nie odpowiada nam nowoczesny fine dining, na mniej oficjalny lunch lub przyjęcie z pracownikami świetnym rozwiązaniem będzie restauracja Patio, położona w samym sercu wrocławskiego Rynku. Menu zawiera sporo specjałów z kuchni polskiej, a także kuchnię autorską, świeże ryby i owoce morza. Karta jest sezonowa, co świadczy o najwyższej jakości kuchni.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij