Arkady Wrocław oraz inne ciekawe propozycje na spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe to codzienność wielu z nas. Dowiedz się, jakie są najczęściej wybierane miejsca na spotkania biznesowe we Wrocławiu.

Szkolenie i spotkanie biznesowe

Posiadanie własnego przedsiębiorstwa nie kryje w sobie wyłącznie pracy w biurze. Wiąże się również ze spotkaniami biznesowymi, przyjmowaniem klientów krajowych i zagranicznych, organizowaniem konferencji i przyjęć. Warto wiedzieć, jakie są najlepsze miejsca we Wrocławiu do organizacji takich przedsięwzięć. Poniżej kilka z nich.

Afrykarium, Wróblewskiego 51

Afrykarium jest niebanalnym pomysłem na spotkanie biznesowe twojej firmy. Posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne z odpowiednim sprzętem, a samo miejsce jest pionierem pod względem technologicznym i wizualnym w całej Europie.

Wrocławski Park Technologiczny, Muchoborska 18

We Wrocławskim Parku Technologicznym masz do dyspozycji kilka sal konferencyjnych i szkoleniowych, które możesz wynająć w zależności od wielkości spotkania, które organizujesz. Każda z sal jest odpowiednio wyposażona i posiada bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Dodatkowym plusem jest bezpłatny parking oraz lokale restauracyjne na terenie budynku.

CH Arkady Wrocław, Powstańców Śląskich 2-4

Jeśli chcemy zorganizować większe wydarzenie z aktywnym udziałem uczestników, które ma przysporzyć nam współpracowników i przynieść rozgłos dla twojego przedsiębiorstwa, warto, aby odbyło się w najlepszym dla takiego wydarzenia miejscu. Wrocław kino ma przednie, a na Arkadach istnieje takie, które ma specjalną ofertę skierowaną dla firm i przedsiębiorstw. Pomagają z oświetleniem, nagłośnieniem, wyposażeniem, a nawet z cateringiem.

Mennicza Fusion, Mennicza 24

Mennicza Fusion we Wrocławiu to miejsce idealne na brunch lub lunch biznesowy z klientem, współpracownikiem lub szefem. Wykwintna kuchnia, rozbudowana karta win oraz nienaganna obsługa wywrą odpowiednie wrażenie i będą miłym tłem dla biznesowych negocjacji. Plusem jest również lokalizacja w hotelu 5-gwiazdkowym The Granary Hotel, gdzie możemy umieścić naszych gości z zagranicy lub innego miasta.

Restauracja Patio, Kiełbaśnicza 24

Jeśli nie odpowiada nam nowoczesny fine dining, na mniej oficjalny lunch lub przyjęcie z pracownikami świetnym rozwiązaniem będzie restauracja Patio, położona w samym sercu wrocławskiego Rynku. Menu zawiera sporo specjałów z kuchni polskiej, a także kuchnię autorską, świeże ryby i owoce morza. Karta jest sezonowa, co świadczy o najwyższej jakości kuchni.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok Decline