Śmieszne skarpetki - pomysł na prezent

Zapewne każdy z nas wielokrotnie stanął przed dylematem, co kupić osobie, którą znamy przelotnie lub jaki prezent bez okazji sprawić komuś z bliższej rodziny. Jedną z rozlicznych możliwości są śmieszne skarpetki, które łączą w sobie siłę tradycji potraktowaną z przymrużeniem oka. 


Kolorowe skarpetki na prezent? Przecież to największy koszmar mojej gwiazdki! Zapewne wielu z was tak dokładnie pomyśli, ale kiedy zastanowić się na tym pomysłem to śmieszne skarpetki mogą być naprawdę rewelacyjną opcją podarunku nawet dla najbliższej nam osoby. Przede wszystkim kolorowe skarpetki nie muszą być głównym prezentem. Mogą stanowić ciekawy i zabawny dodatek, który będzie uzupełnieniem na przykład do droższego produktu. Wyobraźmy sobie dobry jakościowo, drogi garnitur, który sprezentujemy naszemu mężowi, a do którego dołączymy skarpetki we wzorze z jakimś zabawnym zwierzątkiem. Czy uzna to za obraźliwe? Nie sądzę. Raczej za śmieszne, błyskotliwe i ciekawe.

Współcześnie możemy nabyć skarpetki praktycznie w każdym wzorze i z każdym możliwym nadrukiem. Mogą być to skarpetki ze zwierzętami lub roślinami. Opatrzone wzorami bohaterów filmów animowanych. Te ostatnie idealnie nadadzą się jako niezobowiązujący prezent dla młodego siostrzeńca czy wnuka. Można je podarować koledze z klasy na mikołajki lub koleżance na wspólnym wypadzie na pizzę czy lody. Istotne jest to, aby dobrać wzór na skarpetce do gustu obdarowanego lub dostosować motyw do jego aktualnych zainteresowań. Samo to świadczyć będzie dobitnie, że interesuje nas dana osoba, jego fascynacje są dla nas ważne i to o czym opowiada i co do nas mówi, jest słuchane i zapamiętywane.

Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że prezent tego typu jest dostępny dla każdego. To wydatek kilku lub kilkunastu złotych, czyli koszt, który jest w stanie „udźwignąć” nastolatek, którego źródłem dochodu jest kieszonkowe od rodziców. Co więcej, choć zabrzmi to, jak banał, to jest to prezent bardzo praktyczny. Bez względu na to, co sądzimy o skarpetkach, to codziennie dziewięćdziesiąt procent z nas je nosi. Czemu nie mieliby zatem zakładać takich, które zostały specjalne zakupione dla nich. Przestają one być w tym momencie, tylko kolejnym elementem ubioru, ale stają się wspomnieniem i źródłem frajdy dla obdarowanego. Ostatecznie skarpetki można łatwo i prosto spakować. To prezent, który możemy kupić dosłownie w ostatniej chwili. Jeśli nie chcemy, aby skarpetki z wybranym przez nas wzorem stanowiły punkt przewodni prezentu, to możemy je, jak już wspomnieliśmy dopakować do dowolnego, okazalszego podarunku.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij