• Od początku
  • Newsy
  • inne
  • Kultura, sztuka, kulinaria, hotel i spa - pobyt w Polanicy Zdroju dla duszy i ciała


Kultura, sztuka, kulinaria, hotel i spa - pobyt w Polanicy Zdroju dla duszy i ciała

Polanica Zdrój to miejsce, gdzie znaleźć można bogatą ofertę kulturalną; charakterystyczne dla regionu potrawy, przyrządzone z lokalnych składników oraz świetną bazę noclegową. To wszystko sprawia, że pobyt w tej miejscowości będzie wspaniałym doświadczeniem - zarówno dla duszy, jak i ciała.

Na pewno wrócimy zrelaksowani po kilku dniach spędzonych w hotelu ze spa. W Polanicy Zdroju jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc jest Park Zdrojowy. Na jego terenie znajduje się teatr, który stanowi serce kulturalne uzdrowiskowej miejscowości. Wydarzenia organizowane w tym zabytkowym budynku są odpowiedzią na potrzeby kulturalne mieszkańców oraz turystów. Gmina Polanica Zdrój dba o to, aby w Teatrze Zdrojowym im. Marii Ćwiklińskiej pojawiali się uznani aktorzy, co przekłada się na wysoką jakość wystawianych przedstawień, czy koncertów. Ciekawe wydarzenia kulturalne oferuje także niejeden hotel ze spa w Polanicy Zdroju. Przykładem tego może być wystawa sztuki zorganizowana przez http://www.villaalina.pl/, podczas której można było podziwiać prace m. in. takich artystów jak Jarosław Jędrzejowski.

Niezapomniany pobyt w hotelu ze spa w Polanicy Zdroju

Oferta kulturalna to nie wszystko, co ma do zaoferowania Polanica Zdrój. Mocną stroną tej miejscowości jest również baza noclegowa poszerzona o usługi dodatkowe. W hotelu ze spa w Polanicy Zdroju można się w pełni zrelaksować. Skorzystanie z sauny, jacuzzi, fototerapii, czy prysznicu wrażeń pozwoli wrócić organizmowi do stanu równowagi. Niejeden hotel ze spa w Polanicy Zdroju oferuje także wykonanie masażu. Można wybrać masaż klasyczny lub mniej standardowy. Świetne efekt daje masaż aromaterapeutyczny, przy którym używa się naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego. Ten typ zabiegu pozwala pozbyć się objawów stresu. Innym, mniej spotykanym masażem jest masaż tajski z wykorzystaniem stempli wypełnionych ziołami, które – aplikowane na ciało – pomagają pozbyć się toksyn z organizmu oraz działają przeciwbólowo. Z medycyny Dalekiego Wschodu zaczerpnięto także inny zabieg. Masaż gorącymi kamieniami poprawia krążenia oraz działa odprężająco. Dla miłośników słodkości polecany jest masaż ciepłą czekoladą. Po takim rytuale będziemy zrelaksowani, w dobrym nastroju, a aromat czekolady na naszym ciele będzie długo wyczuwalny.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij