Jakie dekoracje naścienne są najbardziej popularne w 2018 roku?

Wbrew pozorom wcale nie meble świadczą o tym, jaki charakter ma dana przestrzeń. Okazuje się bowiem, że to właśnie dzięki dekoracjom i ozdobom tworzymy we wnętrzu niezwykły nastrój. 

Jednak do wyboru jest obecnie bardzo wiele różnorodnych modeli – jak zatem wybrać dla siebie coś najbardziej wyjątkowego i niesztampowego, coś, co pozwoli nam się cieszyć  przebywaniem w modnych przestrzeniach? Czas to sprawdzić!

Kiedyś i dziś!

Zapewne wielu Czytelników doskonale jeszcze pamięta te obrazy, z którymi mogliśmy zetknąć się w latach osiemdziesiątych czy też dziewięćdziesiątych. Trzeba przyznać, że tamtejsze egzemplarze niewiele wspólnego miały ze stylową aranżacją przestrzeni, modeli do wyboru było mało, a o ich jakości niewiele dobrego można było powiedzieć.

Dziś jednak sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni, twórcy naściennych dekoracji dwoją się i troją, by móc zapewnić kupującym naprawdę stylowe, niebanalne, stworzone z dbałością o szczegóły egzemplarze. Gdzie je kupić? Okazuje się, że fototap.pl/obrazy to dziś najlepsze miejsce tego typu. Tutaj bowiem wysoka jakość wykonania jak najbardziej idzie w parze z  przystępną ceną, zaś mnogość wzorów i kolorów jest zachwycająca. Modele reprezentujące styl vintage, boho, hygge, rustykalny, industrialny, loftowy czy kolonialny – naprawdę jest w czym wybierać!

O czym warto pamiętać?

Kiedy dojdziemy już do wyboru konkretnego egzemplarza, pamiętać musimy o tym, by był on pod względem stylu oraz kolorystyki dopasowany do całości pomieszczenia. Dlaczego jest to tak istotne? Bowiem w przeciwnym razie jest wielce prawdopodobne, że grozi nam efekt kiczu lub aranżacyjnego chaosu, a na to na pewno pozwolić sobie nie chcemy.

Gdy chodzi o modne printy, długo można byłoby wymieniać aktualne trendy. Na pewno na uwagę zasługują dziś fototap.pl/obrazy/nowoczesne stworzone dzięki prestiżowej technologii 3d. Dzięki zastosowaniu tego typu naściennych ozdób możemy nie tylko w ciekawy sposób dane wnętrze udekorować, ale jednocześnie sprawić, by było ono powiększone optycznie – to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku niewielkich przestrzeni.

Pomysł na prezent!

Kiedy chcemy sprawić prezent komuś, kto interesuje się sztuką i pragnie mieć stylowo i nowocześnie urządzone przestrzenie, zdecydowanie sprawdzą się fototap.pl/obrazy/recznie-malowane. Każdy z tych modeli jest inny, lecz jednocześnie każdy wyjątkowy i niepowtarzalny – oto sposób na aranżacyjny sukces w XXI wieku!

artykuł sponsorowany

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij