Wyjazd dla seniorów – gdzie pojechać?

Polskie morze, piękne górskie krajobrazy czy uzdrowiska siarkowe – co wybrać, aby wypoczynek był udany? Przedstawimy opcje jakie tworzą udany wyjazd dla seniorów.

Na wakacje z boksem na dachu

Rozpoczął się sezon urlopowy. Wakacje zaplanowane, a pojawił się problem, ponieważ nie ma możliwości spakowania całego bagażu? Cóż, to kłopot, z jakim boryka się wielu kierowców. Bo za dużo rzeczy do zabrania, bo zbyt mały bagażnik i trudno zdecydować, co powinno znaleźć się w walizce. Ładunkowe możliwości jest szansa powiększyć dzięki bagażnikom montowanym na dachu. Czasem jednak brakuje czasu na wybór i funduszy na kupno, tym bardziej że wyjazd tuż tuż. Wtedy idealną opcją będzie wypożyczalnia bagażników.

Czy szybkie czytanie odbiera przyjemność z lektury?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu książki były symbolem elity, ludzi wykształconych i ciekawych świata. Istniała jasno wytyczona granica - to jest książka przeznaczona do czytania dla przyjemności, a to podręcznik akademicki. Obecnie z książkami mamy styczność wszędzie, już od najmłodszych lat oswajamy się z nimi w szkole, w domu i bibliotece. Mimo to, tempo powstawania nowych dzieł jest zbyt szybkie i nie jesteśmy w stanie za nim nadążyć stosując mało efektywne metody. 

Kolebka pierwszego polskiego wydruku

Wrocław to pod wieloma względami miasto wyjątkowe w skali kraju. Długo można by pisać o jego niezwykłościach, bogatej i zawiłej historii oraz niezaprzeczalnym uroku. Jedno osiągnięcie wrocławian jest szczególnie warte wzmianki.
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij