Góra Kolorów & Etnopole: festiwal na górskiej plaży

góra kolorów festiwal etnopole

Jeśli lubicie Folk Festival Etnopole i Chatę Etno Topolej, to tę imprezę pokochacie. 25 sierpnia Czantoria-Ustroń będzie gościć Festiwal Góra Kolorów & Etnopole, na którym wystąpią m.in. Gooral, Caravana Banda czy Otava-Yo. Do tego animacje, aleja rękodzielników, warsztaty, joga na łące, ogniska i największa zielona plaża w Polsce.


To ma być wielkie święto dla ciała i ducha, święto lasu i góry. Wśród zaproszonych artystów, poza już wymienionymi, zobaczymy także Magdę Navarette, Folk Kapelę "Góralska Hora", Chigaga Group, Kapela DudySkrzypce, Karolinę Kidoń, Sing It Out, Folk Band Rura czy Kapelę Po Pieronie. Codziennie przez trzy dni, od południa do wieczora.

Impreza odbywać się będzie w wyjątkowym miejscu, gdzie goście festiwalu będą pobijać rekord plażowiczów na największej górskiej plaży. Jak ona wygląda, podejrzycie na kamerce na stronie http://www.czantoria.net/

Szczegóły znajdziecie na facebookowym wydarzeniu. Etnosystem.pl patronuje medialnie festiwalowi.
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij