Wygraj bilety na festiwal Skrzyżowanie Kultur! [KONKURS]

Pin It

Susana Baca

Już w sobotę, 24 września, rozpocznie się dwunasta edycja festiwalu world music Skrzyżowanie Kultur w Warszawie. W tym roku, podróż wgłąb najciekawszych regionów muzycznych zostanie wzbogacona o charakterystyczne dla festiwalu warsztaty muzyczne prowadzone przez światowej klasy mistrzów. Organizatorzy przygotowali też specjalną wystawę - "Las Głosów". Jako patroni medialni festiwalu mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać podwójne zaproszenia na wybrane koncerty!


W tym roku na Skrzyżowaniu Kultur odbędzie się kilka wyjątkowych koncertów - dlatego chcemy przekazać wam na nie bilety!

KONCERT INAUGURACYJNY, 24 września (sobota), godz. 19, Namiot PKiN
Renata Rosa – Brazylia
Susana Baca – Peru

SOUNDS LIKE POLAND, 29 września (czwartek), godz. 19
Čači Vorba
Motion Trio
Tęgie Chłopy
WIĘCEJ O KONCERCIE - TUTAJ!

KOLEKTYW EUROPA, 30 września (piątek), godz. 19
Trebunie Tutki – Polska i Urmuli Quintet – Gruzja
Kalakan – Kraj Basków, Hiszpania
WIĘCEJ O KONCERCIE - TUTAJ!

W naszym konkursie możecie też wygrać podwójne zaproszenie na wyjątkowe spotkanie:

27 września (wtorek) godz. 19.00: Haitańskie vodou bez tajemnic
spotkanie z prof. Józefem Kwaterko i prof. Leszkiem Kolankiewiczem

Żeby wziąć udział w konkursie należy:
- udostępnić link do tego newsa na swoim Facebooku (opcja "publiczne")
- wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o tytule "Skrzyżowanie Kultur"
- w mailu podać swoje dane kontaktowe (imię nazwisko, nr tel., adres e-mail, link do profilu na fb) oraz informację, na który koncert chcecie iść!
- dodatkowo "punktowane" są ciekawe zgłoszenia :) - czyli dodajcie kilka słów od siebie, żeby nam pokazać, że faktycznie zależy wam na biletach :)

Bilety (po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy koncert!) rozdamy tym, którzy zgłoszą się na dane wydarzenie, jako pierwsi i NAJCIEKAWSI! Czyli nie wystarczy być szybkim- trzeba być też zdeterminowanym :)

Na wasze zgłoszenia i maile czekamy do czwartku, 22 września, do 23.59!!! Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.


Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.