Pioneer CDJ-900 - odtwarzacz multimedialny dla DJ'ów

Pioneer CDJ-900 to profesjonalny odtwarzacz multimedialny dla DJ-ów, który wykorzystuje wszelkie dostępne kanały przesyłania danych i złącz oraz nie wymaga pracy z komputerem. W tym artykule dokładnie opiszemy charakterystykę tego sprzętu.

Type O Negative poznaj historię zespołu!

Bardzo często jest tak, że historię muzyki opowiedzieć można za pomocą jednego nazwiska. Tak również dzieje się w przypadku Petera Steele, legendarnego muzyka, którego należy łączyć z takimi grupami jak: Type O Negative, Carnivore, Repulsion, Fallout i Aggression. To właśnie temat przewodni książki „Zgniła Zieleń”, w której Maciej Krzywiński uchwycił nie tylko dzieje konkretnych muzyków i zespołów, ale również tło przemian muzycznych i kulturowych. Ale po kolei… 

Wózki paletowe – „must have” każdego magazynu

Popularne paleciaki to urządzenia, bez których nie może się obejść żaden magazyn, zakład produkcyjny, plac składowy czy market budowlany. Zastępują człowieka w ciężkiej pracy fizycznej przy podnoszeniu, opuszczaniu i przewożeniu ładunków na niewielkich odległościach, jednocześnie usprawniając przepływ towarów przez magazyn.