12. Skrzyżowanie Kultur: Głosy świata [RELACJA]

Pin It
Susana Baca, fot. Radek Zawadzki
Koncert młodej soulowej wokalistki z Izraela , Ester Rada, zakończył Festiwal Skrzyżowanie Kultur. Tegoroczna, 12. edycja, której tematem były Głosy, odbywała się w Warszawie w dniach 24 września - 1 października. Zaproszenie festiwalu przyjęli m.in. artyści z Haiti, Kuby, U.S.A, Peru, Brazylii.
 
Oprócz znakomitych koncertów, nierzadko kończących się owacją na stojąco, można było wziąć udział w warsztatach muzycznych, pokazie filmu i wykładzie na temat haitańskiej religii vodu. W tym roku, po raz pierwszy festiwal wyszedł w przestrzeń sztuk performatywnych - przez cały czas jego trwania można było zwiedzać instalacje artystyczną Las Głosów- mikroświat w środku miasta.

Zobaczcie zdjęcia fotografów festiwalowych - Radka Zawadzkiego i Adama Olesiaka - z 12. edycji Skrzyżowania Kultur:

fot. przesłane przez biuro prasowe 12. FSK - kopiowanie bez zgody redakcji i autorów ZABRONIONE
Pin It
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.