Tsigunz Fanfara Avantura "Turbo Balkan Groove"

Tsigunz Fanfara Avantura "Turbo Balkan Groove"

Tsigunz Fanfara Avantura to niespotykana w Polsce formuła bałkańskiej orkiestry dętej, dzięki której muzycy realizują własną, oryginalną wizję muzyki. Tradycyjne melodie ludowe wzbogacają rozwiązaniami zarezerwowanymi jak dotąd dla nowoczesnego jazzu, transu, muzyki klubowej czy elektronicznej, ale używają przy tym głównie tradycyjnych instrumentów dętych i perkusji. W 2012 roku ukazał się koncertowy album "Tsigunz Live at Meskalina", a 12 września 2014 - debiutancki album studyjny "Turbo Balkan Groove".

Wydawca: Gustaff Records
Format: CD/kaseta
Premiera: 12 września 2014

Tsigunz Fanfara Avantura "Turbo Balkan Groove" tracklista:

  1. Zig Zag
  2. Ramno Velesko
  3. Yikiliyo
  4. Kujawiak (na cztery)
  5. Safiye
  6. Aman Aman Aman
  7. Ajde Razbole Se Mojto Libe
  8. Bir Yanginin Kunulu
  9. Harem
  10. Borino Oro

Zespół Tsigunz Fanfara Avantura:
Mihai Krtanič Angello – saksofon altowy
Zlatko Fetisz – saksofon barytonowy
Mahala Melehovič Rai – klarnet, basklarnet
Dmytro Trubaci – trąbka
Szlomo Švinič – kornet, sakshorn
Don Tubescu – tuba
Chleb Chlebarov – baterie

W nagraniach udział wzięli:
Michał Pijewski, Michał Fetler, Piotr Mełech, Kuba Jankowiak (vel Fanfara Mordulec), Filip Walczak, Kuba Donaj, Rafał Igiel

Materiał zarejestrowano w studiu im. Krzysztofa Komedy w Poznaniu (Radio Merkury Poznań)
Realizacja nagrań: Łukasz Kurzawski, Produkcja: Michał Fetler, Miks i mastering: Studio As One
Wszystkie utwory znajdujące się na płycie to muzyka tradycyjna z rejonu Bałkanów, Bliskiego Wschodu, Turcji i Indii
opracowanie: Michał Fetler / Tsigunz Fanfara Avantura

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij