Joe Driscoll & Sekou Kouyate "Faya"

 Joe Driscoll & Sekou Kouyate "Faya"

Joe Driscoll - autor tekstów, raper i beatboxer - z afrykańskim muzykiem Sekou Kouyate, postanowili udowodnić, że muzyka może być wspólnym językiem i łączyć różne środowiska i narodowości. Panowie poznali się podczas festiwalu w 2010 roku, gzie w ciągu tygodnia mieli wspólnie stworzyć produkcję koncertową. Przekonali się wówczas, znajomość francuskiego i angielskiego nie jest im potrzebna do współpracy - tak narodził się projekt "Faya".

"Faya" to połączenie rapu i beatboxu, muzyki amerykańskich ulic, z tradycjami afrykańskimi. Sekou Kouyate, urodzony w Gwinei, przeniósł na ten grunt tradycyjne melodie i brzmienia, w które Driscoll wplótł słowa o kwestiach współczesnych - polityki, granic państwowych i ludzkich, imigracji i problemach biedy.

Wydawnictwo: Cumbancha
Format: CD/mp3
Premiera: 18 lutego 2014

Posłuchaj i pobierz za darmo:

{youtube}DSWvlys0NLE{/youtube}

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij