Dr Irena Eris SPA Resort: kosmetyki dla podróżniczek

Jak udać się w daleką podróż nie wychodząc z domu? Książki podróżnicze to wyzwanie dla wyobraźni - podróżujemy z autorem-przewodnikiem, zaglądamy z nim do domów mieszkańców dalekich krajów, ale też poznajemy trudy podróży. Dzięki filmom stajemy się uczestnikami wybranych sytuacji, możemy poznać niektóre tradycje, a nawet wyjątkowy sposób życia danej społeczności. Na zmysły działa muzyka - często wyjątkowo oddająca charakter mieszkańców kraju, możemy też podróżować kulinarnie - zapachy i smaki oddają te, z którymi spotykamy się podczas podróży. A co z dotykiem, zapachami ulotnymi, delikatnymi, tymi, które kojarzą nam się z porami dnia, poranną bryzą, wieczornym orzeźwieniem? Tu z pomocą przychodzą... kosmetyki. Laboratorium Dr Irena Eris stworzyło wyjątkową serię SPA Resort, która przenosi nas do najbardziej sensualnych krajów.

Bacówki: Tam, gdzie kończy się droga

bacówka na Maciejowej, fot. Anna Górska
Sezon turystyczny rozkwita w najlepsze. Schroniska na Turbaczu, Markowych Szczawinach, czy Pilsku pękają w szwach. Prawie każda wakacyjna niedziela to hordy turystów na popularnych górskich szlakach. Dla tych, którzy tęsknią za Beskidami cichymi i refleksyjnymi, mamy niebanalną propozycję.

Świat bez wolności: wolność jednostki jest fundamentem

świat bez wolności

- Gdy europejskie demokracje, mają problem z odnalezieniem się w rzeczywistości gwałtownie zmieniającego się świata, poruszanie tematyki świata bez wolności jest szczególnie ważne - mówi dr Andrzej Krajewski podsumowując wrocławski przegląd filmowy "Świat bez wolności".

Cały ten ludowy seks

My Słowianie - kadr z teledysku

Międzynarodowy Dzień Seksu ustanowiony został w 2003 roku przez Radę Tradycji Unii Europejskiej - informujemy o tym, bo instytucja jest poważna, a "święto" nie mniej istotne, niż Dzień Kota, Dzień Pocałunku czy Dzień Kobiet! W związku z tak zmysłowym świętem - mamy dla was mały przegląd seksownych folkowych utworów - w końcu ogromna liczba ludowych przyśpiewek odnosi się do... cóż - miłości fizycznej :).

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.