• Od początku
  • Czytam
  • Sprawdź poręczne urządzenia i akcesoria kuchenne wpisujące się w najnowsze trendy


Sprawdź poręczne urządzenia i akcesoria kuchenne wpisujące się w najnowsze trendy

W kuchni oprócz podstawowej zastawy stołowej i garnków nie powinno zabraknąć również innych praktycznych urządzeń i akcesoriów kuchennych. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze produkty, które znajdą swoje miejsce w Twojej kuchni. Sprawdź, jakie urządzenia dostępne w Maleomi, wpisują się w najnowsze trendy.

Nowoczesne urządzenia kuchenne

W każdej kuchni powinny znaleźć się urządzenia, niezbędne do codziennego przygotowywania posiłków. W Maleomi.pl znajdziemy szeroki wybór produktów kuchennych, które ułatwią nam wykonywanie prostych czynności każdego dnia. W sklepie znajdziemy wyselekcjonowane kategorie urządzeń służących do pieczenia, gotowania oraz inne dodatkowe nowoczesne akcesoria. 

Jeżeli jesteśmy pasjonatami gotowania, bez wątpienia zainteresuje nas szybkowar, który przyspieszy nam przygotowanie posiłków. Szybkowar idealnie nadaje się do przygotowania zup, mięs, duszonych warzyw oraz owoców. Naczynie jest odporne na zniszczenia i bez problemu można włożyć do zmywarki. 

Poręczne akcesoria 

Akcesoria są równie ważne, jak urządzenia kuchenne. Ułatwiają nam pracę podczas przygotowania posiłków i bez wątpienia oszczędzają nasz czas. W Twojej kuchni nie powinno zabraknąć wyciskaczy, ostrzałki do noży, desek do krojenia, a nawet dziadka do orzechów. Ciekawym rozwiązaniem jest wyciskarka do tubek, która umożliwia wyciśnięcie całej pasty, sosów, czy kremu z pojemnika. Jednak ulubionym produktem wielu klientów są podgrzewacze. Miłośnicy czekolady nie mogą przejść obojętnie obok zestawu fondue, którego niewielki rozmiar, ułatwi przechowywanie w każdym miejscu kuchni. 

Akcesoria dla najmłodszych

Jeżeli jesteśmy rodzicami, nie zapomnijmy o zakupie praktycznych akcesoriów stworzonych z myślą o najmłodszych. Dzieci uczęszczające do szkoły z pewnością ucieszą się z otrzymania oryginalnego pudełka na drugie śniadanie, na którym będzie widniała postać ulubionej postaci z kreskówki. Zaopatrując dziecko w lunch box, warto również zastanowić się nad dobraniem bidonu lub termosu, w którym będzie można przygotować ciepły napój każdego dnia. 

Czytając artykuł, dowiesz się, co może znaleźć się w lunch boxie: Poznaj odjechane zestawy lunch boxów Mepal z widelcem, przegródkami i bidonem w motywach, którymi pochwali się Twoje dziecko w szkole.Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij