Wszystkie tajemnice Krakowa

Kraków jest dziś jednym z najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez turystów. To zupełnie nie dziwi. Bajeczna architektura, wiele atrakcji, bliskość natury i cechy wielkiego miasta działają jak magnes. Kraków można poznawać na własną rękę, ale warto również skorzystać z pomocy specjalistów. To znaczy tych, którzy miasto znają jak własną kieszeń.

Kraków ma wiele imion, twarzy, stron, blasków i cieni. Ci, którzy w Krakowie mieszkają od lat znają prawie wszystkie z nich, ale i tak najczęściej korzystają z tej oferty miasta, która interesuje ich najbardziej. Przykładowo, ci którzy cenią sobie przede wszystkim bliskość natury i aktywność na świeżym powietrzu wybiorą jeden z wielu krakowskich parków, spacer nad Wisłą, przejażdżkę rowerem do Tyńca albo wycieczkę do podkrakowskich lasów. Po drodze zobaczy zamek na Wawelu, krakowski Kazimierz, historyczne i piękne Podgórze oraz nowoczesne centrum kryjące zabytkowy Rynek Główny. To jednak tylko kilka z ogromu atrakcji jakie warto zobaczyć i przeżyć w Krakowie.

Są też entuzjaści historii, która drzemie w murach miasta. Każdy budynek ma jakąś ciekawą opowieść do przekazania, każda ulica kryje w sobie historyczne tajemnice, nie wspomniawszy o muzeach, galeriach i innych atrakcjach, które przybliżają wiadomości nie tylko na temat samej ex-stolicy Polski, ale kraju w ogóle. W tej sytuacji można oczywiście wybrać się na spacer z nosem w książkowym przewodniku, ale skorzystanie z usług przewodnika po Krakowie będzie strzałem w dziesiątkę. Szczególnie dla większych grup i szczególnie dlatego, że taka osoba często powiedzieć nam może znacznie więcej niż to, co zapisane jest w książce czy internecie.

Miasto się zmienia, nawet o jego przeszłości można powiedzieć codziennie coś nowego, bo codziennie w niej coś odkrywamy. Dlatego dopiero żywy człowiek, przewodnik Kraków znający jak własną kieszeń, będzie potrafił przekazać to wszystko, pokazać magię tego miejsca i poprowadzić nas szlakami historii, ciekawostek, miejsc związanych z kultem religijnym i wieloma innymi. 

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.
Więcej informacji Przejdź do serwisu Zamknij