World Music Nocą odwołane. Zbyt małe zainteresowanie.

Z nieukrywanym żalem i niepokojem informujemy o odwołaniu koncertu gruzińskiego Trio Mandili i Laboratorium Pieśni w ramach patronowanej medialnie przez nas imprezy World Music Nocą w Gdańsku. - Z powodu bardzo niskiego zainteresowania biletami zdecydowaliśmy się odwołać koncert - czytamy w oświadczeniu organizatorów.  - Decyzja została podjęta przez organizatora, celem uniknięcia dużych strat finansowych. Zwrot pieniędzy za zakupione wcześniej bilety otrzymają Państwo w miejscu zakupu. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację - pisze Agencja Perspektywy promująca koncert. 

Sytuacja jest niepokojąca, bo jak dobrze pamiętamy, zeszłoroczny koncert World Music Nocą cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Co stało się w tym roku? Pytanie pozostaje otwarte. 

Będzie jednak szansa zobaczenia gruzińskiego zespołu w Polsce przy innej okazji. Trio Mandili przyjadą do Krakowa na koncert, któremu również patronujemy medialnie. Już jutro na naszym Facebooku znajdziecie konkurs, w którym będziecie mogli wygrać bilety na to wydarzenie. Stay tuned.