Majówka za granicą - ile kosztują loty, jak je sfinansować?

Długi weekend majowy można spędzić, odpoczywając w domu lub wybierając się na zagraniczną wycieczkę. Dużo osób decyduje się na skorzystanie z oferty linii lotniczych, które proponują tanie bilety do różnych miejsc na całym świecie.

Co wziąć pod uwagę, wyjeżdżając na majówkę za granicę?

Długi weekend majowy to zazwyczaj czas odpoczynku od pracy, nauki oraz codziennych obowiązków. Coraz częściej ludzie decydują się na zagraniczny wyjazd, który jest dobrym momentem, aby pozwiedzać ciekawe miejsca na mapie świata. Na wyjazd zazwyczaj decydują się grupy przyjaciół, pary oraz rodzice z dziećmi bądź sami rodzice, którzy zostawiając maluchy pod opieką dziadków, chcą spędzić czas tylko we dwoje. Planując majówkę za granicą, warto wziąć pod uwagę fundusze, którymi dysponujemy. Jeśli do wymarzonego wyjazdu brakuje mniej niż 1000 złotych, warto udać się do firmy pozabankowej. Oferowana przez firmę szybka pożyczka pozwoli klientowi odpocząć. Tym bardziej, że termin spłaty można wydłużyć do 65 dni.

Ile kosztują bilety na zagraniczne wycieczki?

Jeśli planuje się wyjazd wcześniej, można skorzystać z promocyjnych cen biletów oferowanych przez linie lotnicze. Za dwóch pasażerów, którzy chcą polecieć do Rzymu na weekend zapłaci się wtedy do 3000 złotych. Podobnie jest w przypadku wycieczki do Barcelony czy Mediolanu. Najtańsze loty są z Gdańska do Berlina (1000 - 1200 złotych za dwie osoby). Aby dostać się do Paryża, należy zapłacić ok. 2000 złotych za dwie osoby. Podane koszta wliczają również powrót. Pomimo że wybór podróży samolotem nie należy do najtańszych opcji, jest to rozwiązanie zarówno szybkie, jak i wygodne.

Skąd można wziąć pieniądze na zagraniczną wycieczkę?

Wymarzony wyjazd można sfinansować, odkładając pieniądze lub pożyczając potrzebną sumę od rodziny lub przyjaciół. Dobrym rozwiązaniem jest również szybka pożyczka online, zwłaszcza gdy wylot jest spontanicznie podjętą decyzją. Pożyczając pieniądze od firmy pozabankowej, nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy posiadać dowód i mieć co najmniej 21 lat. Pierwsza pożyczana kwota ogranicza się między 200 a 1000 złotych. Te pieniądze można dołożyć do biletów albo przeznaczyć na nocleg, karty wstępu do muzeów bądź lokalne przysmaki oraz pamiątki. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ weryfikacja danych klienta oraz przelanie pożądanej kwoty na konto trwa ok. 15 minut, a termin spłaty można wydłużyć maksymalnie do 65 dni.