Globaltica w sieci: Dawda Jobarteh

Już jutro, 28 maja, o 20 odbędzie się drugi koncert online przygotowany przez Globaltikę. Po spotkaniu z muzyką Bośni i Hercegowiny w wykonaniu Damira Imamovicia, zapraszamy do Gambii, skąd pochodzi Dawda Jobarteh, potomek griotów i wirtuoz kory, tradycyjnego instrumentu, będącego swoistym połączeniem harfy i lutni.

Jak bezpiecznie pojechać na wakacje nad morze?

Tego lata wybór odpowiedniego miejsca na spędzenie wakacji - jakże potrzebnych po trudnej wiośnie - będzie nie lada wyzwaniem. Według różnych sondaży blisko 80 proc. Polaków planuje spędzić je w kraju. Pojedzie w góry lub nad Bałtyk. 
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku, zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Etnosystem.pl Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych oraz danych lokalizacyjnych generowanych przez Twoje urządzenie, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań dla dostosowania reklamy i oferty) w tym na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie takich znaczników, kliknij przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamknij to okno. Jeśli nie chcesz wyrazić zgody kliknij „Zamknij”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych do śledzenia statystyk Google Analytics czy wyświetlania Ci dedykowanych reklam.